| ExTegra_Andy_1997 a întrebat:

Salutare!
As vrea sa imi fac un cont in banca,dar nu stiu care este cea mai buna pentru un student. Care ar fi cea mai avantajoasa optiune? Mentionez ca vreau sa cumpar online cu acest card (aliexpress,amazon, etc) si nu as dori sa aiba comision sau chestii ascunse. Ce recomandati? Mersi!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bancile fara comisioane sunt BT, ING, pe care ti le recomand din proprie experienta. Mai sunt si BRD si BCR. Citeste si aici: http://adevarul.ro/......index.html