| IamFantastic a întrebat:

Salutare, Vreau sa-mi fac un Card de Debit (Mastercard) la Banca Transilvania pe care sa-l folosesc online pe Amazon si Ebay, intrebarea este asa: Ce imi puteti spune despre acest card? sunt costuri "ascunse" la BT? e adevarat ca mi se ia in fiecare luna cate 5 sau 6 lei de pe card? Are cineva acest tip de card pe care-l foloseste tot pentru cumparaturi online?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru toate cardurile / conturile exista comisioane de administrare. Deci niste bani ti se vor lua de pe card lunar

| IamFantastic explică (pentru suntserios):

Da dar BT spune ca are zero comisioane de administrare sad

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil e zero daca ai Visa si nu Mastercard si daca nu ai nici internet banking