| Visan_Alex_1996 a întrebat:

Salutare,astazi am fost la un interviu la firma Field Insights,o firma de cercetare care se ocupa cu sondaje de opinie prin telefon dar si pe teren, eu am optat pentru cea prin telefon.Si as dori sa va intreb ce parere aveti despre aceasta firma,daca ati lucrat aici, daca sunt o firma serioasa etc.Multumesc

2 răspunsuri:
| johndoe a răspuns:

Salut. Urmeaza sa ma duc si eu la interviu. Poti sa imi spui ce impresie ti-au lasat si pe ce s-a bazat interviul?

| Daniel_Mitoi_1993 a răspuns:

Salut! Si trebuie sa ma duc marti la interviu, daca va rog puteti sa imi spuneti si mie cum a fost la interviu? Sau ce v-a spus in legatura cu salariul. Multumesc anticipat!