| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Cine a mai lucrat la Restaurant?
Cum e programul de munca?
12 cu 12 ore, 12 cu 24, 12 cu 36 sau cum?

5 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

12 ore pe zi am experiența de 2 ani și câteva luni bine eu lucrasem in afară nu in România

| nyoentox2002 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Pai 12 lucrai și câte ore aveai libere?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu aveam liber ca și acum nu am și duminica lucrez dar acum lucrez in România aveam doar o pauza de masa și imi făceam singur de Măncare

| raMLesS a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Si salariul cat e?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru raMLesS):

25 o data pe luna sunt mulțumit sincer nu beau din ei nu fumez nu mănâncă am cazare și îmi dau și de mâncare aicia lucrez de 3 luni aicia nașpa ca este doar acum de sezon și se termina pe 28 Septembrie locul de muncă îmi plăcea mult aicia