| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu locuri de munca in judetul Valcea? big grin Bine platite si fara calificare daca se poate...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bine platite si fara calificare nu ai sa gasesti niciunde in tara asta.Doar daca te multumesti cu salariul minim pe economie.Impozabil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si bine platit, si fara calificare si sa ti l mai caute si altcineva... cam multe vrei. Pune mana pe un ziar de anuntui si cauta locuri de munca, dar sa nu te astepti la maimult de 975 ron - impozite

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu carte de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/