| AndreiManolache a întrebat:

Cine mă poate ajuta cu o firmă de unde pot cumpăra și personaliza (cu numele și logo-ul firmei mele) pungi sau sacoși (gen ca alea care ți le dă de la Emag) și cutii de carton în care să pun și să transport coletele (asemănătoare tot cu cele de la Emag). Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Cei care fac imprimari, stampile, carti vizita imprimari pe diverse materiale:lemn, carton, ceramica, panza.Trebuie sa existe in orice localitate...i-ti vei face un logo impreuna cu ei pe care ti-l salvezi pe un stick impreuna cu care te vei duce mereu cu lotul de materiale pe care vrei sa le imprimi, la oricare imprimerie de genul.Ei se ocupa doar de imprimare iar materialele in blank le duci tu

| ecoduri a răspuns:

Poti sa iti cauti singur firma in functie de judet si de domeniul de activitate:

Servicii pregatitoare pentru pretiparire
http://www.firmelavedere.com/......EN1812.php

Alte activitati de tiparire n.c.a.
http://www.firmelavedere.com/......EN1813.php