| Tetraman a întrebat:

Salutare comunitate, eu vreau sa îmi deschid un local, o sală de jocuri unde voi închiria calculatoare, console într-un interval orar clienților. Acest local aș vrea sa conțina ai vânzări de băuturi răcoritoare și gustări și ju știu ce firma și ce acte sunt necesare pentru asta
Mulțumesc anticipat!(dau fundă)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu pandemia asta ti-ai gasit sa faci asta? Calculatoare are mai toata lumea si risti sa mai dea guvernul vreo hotarare sa nu dea voie nimanui inauntru si nu vei avea nici un profit. Dimpotriva, taxele, chiria si toate celelalte trebuiesc platite. Nu te-as sfatui sa faci asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani aruncati pe geam nu o sa ai clienti deoarece impozitele taxele chiria spatiului si aparatelor te vor ruina, nu vei cîstiga cît sa plătesti si la stat si sa ai si tu profit, lumea nu are bani de jocuri, si vin puștani care se i au la bataie si i ti distrug aparatele asta vrei?

| Tetraman explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc de răspuns, dar eu de aia sunt curios, ce taxe și ce condiții trebuie îndeplinite, plus firmă, etc

| Catrice a răspuns:

Oho internet cafe era popular acu 20 anihee hee

Răspuns utilizator avertizat