| edytZzza a întrebat:

Salutare cum se plateste cu cardul Maestro la bancomat? as vrea sa stiu cum toate detalile.
Deoarece vreau sa-mi cumpar o pereche de adidasi, de pe, prodirect si imi cere sa platescul cu cardul acesta.
Va multumesc, dau si funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa platesti pe un site nu se plateste la bancomat. In primul rand trebuie sa ai cardul inrolat in programul secure 3 D. Daca spuneai de la ce banca-l ai iti puteam spune ce sa faci. Oricum, suna la numarul de telefon de pe card si intreaba. te vor ajuta ei. O data parola stabilita poti sa platesti si pe site.