| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Daca vreau sa pun bani pe card trebuie să merg la bancă? Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Poti incarca de la anumite bancomate pe care le are banca ta, in anumite locatii din oras. Nu spui ce banca.

| sierra1 a răspuns:

Caută un bancomat multifuncțional și rezolvi acolo sau iți transferi (de acasă să zicem) din alt cont, dacă-l ai

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt bănci care au bancomate unde poți depune. Dacă nu, mergi la bancă.

| mihai69 a răspuns:

Depinde. Dar în general, da.

| 1234568807 a răspuns:

Da, ii bagi in bancomat

| gdsjdpUAS a răspuns:

Dacă vrei să pui de pe alt card, poți de acasă prin transfer din aplicate.
Dacă ai banii Cash (in mână) trebuie să mergi fie la bancă fie la un atm(bancomat) care permite și depunere, fie direct la bancă.

| Ion976 a răspuns:

Pai fi mai explicit. Dacă ai o suma cash logic ca trebuie cum sa ii pui altfel? Dacă ii ai în alt cont și ai aplicația pe telefon poți de pe telefon. Dacă ai în alt cont banii și nu ai aplicația trebuie sa te duci la banca sa îți faci aplicația ( poți. Face și dr acolo dar e mai scump e mai bine din aplicație)