| filipin a întrebat:

Salutare. Doresc sa-mi infintez un PFA iar cunostintele mele in acest domeniu sunt nule. Din intamplare am dat de cei de la SOLO.ro si as vrea sa stiu daca sunt seriosi, fac ce zic si totodata daca merita colaborarea cu acestia. Multumesc mult pentru atentie!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru 89 lei pe lună, nu riști nimic

| filipin explică (pentru sierra1):

Risc ca aceștia să nu și facă treaba așa cum spun iar după o perioadă de activitate să am penalizări sau probleme.

| sierra1 a răspuns (pentru filipin):

Atunci poți spune asta pentru ORICE alt terț ce-ți ține actele.

| filipin explică (pentru sierra1):

Motiv pentru care am întrebat aici așteptând sfaturi de la oameni care au interacționat personal sau au auzit la cineva despre aceștia. Părerea puteam și eu foarte ușor să mi o dau dar degeaba dacă nu dețin cunoștințele necesare.

| sierra1 a răspuns (pentru filipin):

"| filipin: sfaturi de la oameni care au interacționat personal "

personal NU interacționezi cu ei ci online!

și nu-mi dau cu părerea ci iți spun că strâmbe poți "băga" la orice alt terț ce ți-ar ține actele.
Dacă vrei să spui că "merita colaborarea ", o faci singur-singurel, cu tine insuți că nu e greu deloc!

| filipin explică (pentru sierra1):

Nu mai îmi bat capul să argumenteze sau să dau explicații deoarece văd că tu ai o direcție clară și bine țintită spre un anumit punct care din păcate este în afara interesului meu. Îți doresc o zi bună!