| DeadManSoryn a întrebat:

Salutare,cei care joaca 4Story cum sa fac rost mai usor de Pietre Lunare ca tata nu imi da bani si stiu faza cu stai 5 zile si dupa aia primesti o piatra lunara pe zi, a si cum pot face bani mai repede va rog sa raspundeti. Funda+vot! PS:Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| xDr0gs a răspuns:

Eu ti-am zis ma unde poti sa faci bani dc sa nu-mi dai funda? La lvl mai mare du-te acolo daca acum nu rezisti

11 răspunsuri:
| DeadManSoryn explică:

Sa iti dau niste detalii despre cont sa iti faci o impresie daca ma pot lupta acolo...Am lvl 29, am prokel +7 cu piatra pe el, anihilator +9, armura set 25 din piele tare full +5.Deci spune-mi daca ma pot lupta cu aia? Fii serios alt loc nu mai exista?

| xDr0gs a răspuns (pentru DeadManSoryn):

Poi aia is slabi in atac da is foarte tari in aparare. Si cu arba +20 imi ia ceva timp sa-i bat...Dar pica usor itemele de la fiecare monstru pica cate un item. Eu zic ca rezisti. Bagi si licori rosi.O sa rezisti. Bafta!

| DeadManSoryn explică (pentru xDr0gs):

Incerc dar daca nu pot nu iti dau funda.

| xDr0gs a răspuns (pentru DeadManSoryn):

Sall.M-am reapucat iar de 4story! Tu esti valo sau deri?

| DeadManSoryn explică (pentru xDr0gs):

Valo

| xDr0gs a răspuns (pentru DeadManSoryn):

Cum te cheama? Eu sunt pe deri..GreenCola ma cheama cauta-ma daca vreitongue

| DeadManSoryn explică (pentru xDr0gs):

Ma cheama ArcasulfaraMila2 dar in 2 zile nu o sa mai imi mearga netu si trebuie sa vad ce fac ce lv esti? Eu sunt 37.

| xDr0gs a răspuns (pentru DeadManSoryn):

Eu ti-am zis ma unde poti sa faci bani dc sa nu-mi dai funda? La lvl mai mare du-te acolo daca acum nu rezisti

| xDr0gs a răspuns:

Sall...Poi de pietre lunare nu ai cum sa faci rost daca nu bagi bani..decat una pe zi.Bani faci usor in a2-a batalie.Mergi bati monstrii si pica iteme valoroase cand umplii sacii te duci si vinzi itemele la magazin.Eu de fiecare data cand mergeam acolo si veneam sa vand itemele faceam cate 300arginti.Bafta...Fundabig grin?

| DeadManSoryn explică (pentru xDr0gs):

Dar cum ma duc acolo imi spui mai explicit? Iau documentu si dupa aia?

| xDr0gs a răspuns (pentru DeadManSoryn):

Deci..Iei documentu. De la jocurile alea cu cristale mergi tot inainte si dupa se fac 2 drumuri nu o iei tot inainte ci pe cel din dreapta si dupa ala din dreapta o sa te duca la 2 calugari. Si dai pe ala din stanga (pe Klona Kaos) si te duce acolo si dupa bati monstri si cad iteme valoroase. Iti umplni sacii cu iteme si mergi si le vinzi in magazin! Si asa faci multi bani! Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

| xDr0gs a răspuns:

Skz ca nu stiu sa-ti spun cum se numeste locul dar nu mai am cont pe 4Story.