| Green0227 a întrebat:

Salutare, imi poate da cineva adresa de email a celor de la paypal?

4 răspunsuri:
| seularts a răspuns:

Nu au, insa poti sa intri la seciunea ajutor de pe pagina lor din contul tau si poti trimite un tichet de acolo! Sau ii poti suna telefonic!

| Green0227 explică (pentru seularts):

Daca ii sun telefonic au nr de irlanda si nu cred ca o sa vorbeasca in romana!

| Green0227 explică (pentru seularts):

Iar daca fac ticket nu au tema de care vreau sa vorbesc, adica mie mi.a aflat cineva datele de la cardul de credit si a asociat cardul meu la contul lui, astfel a facut niste plati pe care eu nici macar nu le.am confirmat!
Asa ca as vrea sa imi recuperez banii si imi trebuie acordul lor in scris!

| seularts a răspuns (pentru Green0227):

Scrie asta in orice topic de la tichet si te redirectioneaza unde trebuie. Oricum numai in engleza comunica, asa ca e mai bine sa gasesti pe cineva care sa iti traduca daca nu sti engleza.