| mindfreak89 a întrebat:

Vreau sa stiu care este adresa mea PAYPAL. E cumva adresa de email cu care ma loghez pe paypal? Trebuie sa ii dau aceasta adresa cuiva ca sa-mi trimita bani prin Paypal. Nu sunt sigur ca asa e. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| semix a răspuns:

Salut. da. pe adresa de mail pe care o ai la paypal poti sa primesti bani in contul paypal. bafta big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa ta de paypal? Pai trebuie sa iti faci, ca sa ai. si ca sa primesti bani, trebuie sa iti atasezi un card bancar care sa fie deschis pentru cumparaturi pe net. apoi poti trage banii primiti pe card.

| mindfreak89 explică:

Pai da. am cont paypal si un card asociat. Problema e ca trebuie sa fac o cerere la banca pentru eliminarea limitelor tranzactiilor pe internet. Dar daca am acel cont la paypal si am primit bani in el e vreo problema daca validez cardul mai tarziu?