| Alexandru939 a întrebat:

Salutare la toti! Cam cit m-ar costa sa deschid o Pizzerie? si vreau niste pareri despre aceasta afacere. Mersi de atentie! Dau funda celui mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| alex241 a răspuns:

Mult
Trebuie sa ai angajati sa ai produse pentru pizza bune, sa ai ospatari si mult mai multe
Trebuie sa fii foarte organizat. Daca nu vei fi organizat nimeni nu va veni la pizzeria ta.Ar trebuii ca zilnic sa ai vreo 3-4 ospatari. Unde este o pizzerie in cartierul meu tot timpul este doar un ospatar si vine sa iti ia foarte greu comanda
sa stii sa faci pizza.Sa ai tarifuri bune
Si mai multe

1 răspuns:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Daca nu esti in stare sa faci nici macar in plan de afacere singur, mai bine renunta la idee