| SunetAlb a întrebat:

Caut o idee de business ceva din alta tara care la noi nu e dar daca ar fi ar merge sigur happy
Vreau sa-mi deschid o afacere dar nu stiu ce
Astept pareri.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SRB a răspuns:

Cat esti dispus sa investesti? De ce capital dispui?
Mai stai putin sa se linisteasca apele e cam complicat sa mai faci un business bun si sa nu dai faliment in cateva luni mai ales in conditiile actuale.
Incearca ceva pe partea de intermediere de aici poti face ceva ches cu relati pe unde trebuie si fara batai prea mari de cap.

Răspuns utilizator avertizat
| darrenhaayes a răspuns:

Fast food prinde bine la romani, cauta o locatie mai buna chiar daca este mai scumpa happy

| darrenhaayes a răspuns:

Sunt curios ce ai facut cu bani?

| SunetAlb explică:

Pai momentan dispun de 22 000 euro ( mostenire peste noapte de la o bunica ) as vrea sa-mi deschid o afacere profitabila cat mai repede ca sa nu risipesc banii pe prostii

| SunetAlb explică:

Momentan dispun de 22 000 euro ( mostenire peste noapte de la o bunica ) as vrea sa-mi deschid o afacere profitabila cat mai curand ca sa nu risipesc banii pe prostii stiti pentru ca nu sunt genul sa ma uit la bani cand am de unde.