| andrei056 a întrebat:

Salutare, merita sa investesti in criptomonede?
Care sunt cele mai promitatoare criptomonede ieftine, care de la 0, 12 euro cat sunt acum sa creasca la cateva mii?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar oamenii bogati castiga din ele, sotul primei ministre al angliei scoate bani si mai e unu andy popescu bogatan din capitala care tot schimba masini, un om sarac ca noi nu are sanse trebuie investiti bani in servere, un informatician si o camera mare disponibila

| shu7e a răspuns (pentru mgtow):

Nu trebuiesc servere. Alea sunt placi video doar ca dedicate pentru minat. Ai putea mina si cu o placa video obisnuita doar ca randamentul nu mai e acelasi la bitcoin nici nu are rost. Si aici intrebarea este depre investit nu minat. La pretul actual daca minezi bitcoin esti la pragul de egalitate la raportul de consum/castig. Vazusem acum ceva vreme un grafic cu cat costa si nu mai era asa avantajos. Sa te apuci acum sa investesti pentru a mina bitcoin e...
Andrei ce ceri tu e ca piatra aia filosofala ce transforma orice metal in aur. Daca cumva o gasesti fa-o tu public si spune si noua.
Asteptam

| mgtow a răspuns (pentru shu7e):

Deaia aia au o groaza de pc in dita mai sufrageria sa le mearga bine afacerea altfel castiga un chistoc de tigara

| andrei056 explică:

Inca ceva as vrea pareri de la cunoscatori, poate chiar de la cei care au gustat din plin era bitcoin si s-au imbogatit!