| AndreiManolache a întrebat:

Pentru magazinul meu online îmi trebuie niște stocuri. Am auzit ceva de dropshiping (scuzați dacă am scris incorect) că aș putea face, dar aș vrea mai mult să vând propriile stocuri. De unde pot cumpăra stocuri ieftine (electronice și electrocasnice, filme, jocuri, bricolaje etc)?

1 răspuns:
| gratargratar a răspuns:

Nu ai nevoie de stocuri. Nu ai face altceva decat sa-ti blochezi banii in niste bunuri pe care nu stii daca o sa le vinzi. Nu esti e-Mag ca sa creezi stocuri.
La cate tranzactii o sa ai la inceput (cateva pe luna), nu iti trebuie stocuri.