| RusuLoL21 a întrebat:

Salutare si la multi ani! Cum as putea sa scot banii de pe Paypal in mana? Am facut niste bani frumosi cu Neobux si vreau sa-i scot... ajutati-ma va rog?

4 răspunsuri:
| manablitz a răspuns:

In primul rând trebuie sa ai un card (de preferabil Visa). După ce ai atasat cardul la PayPal dai la Request Payment(sau ceva asemănător) ca sa iti trimită banii pe card( cu un comision de 2 euro).
După 2-3 zile o sa iti intre banii pe card si poti sa ii scoti de la un bancomat. Sper ca te-am ajutat!

| RusuLoL21 explică:

Pana acum toti bani pe care i-am produs ii bagam intr-un joc (am si eu 14 ani dracu) si cand au auzit prieteni mei cat produc si-au bagat ungia in gat... iau cam 30$ de zilaughing. Deci ma puteti ajuta?

| CaTaGaMeR2014 a răspuns (pentru RusuLoL21):

Este imposibil daca castigi pe zi sa zic 20 dolari ia fa 20 X 30 de zile da 600 dolari deci 6 x 3 = adica tu pe luna faci 18 milioane laughing))))))) e imposibil e minciuna curata! Atunci lasate de scoala

| RusuLoL21 explică (pentru CaTaGaMeR2014):

Pai folosesc de 1 jumate siteul Neobux.Castig maxim 30$ pe zi cu2000 de ref. si 20 ii investesc ca sa inchiriez ref. daca nu crezi incearca si ai sa vezi..tot ce iti trebuie e sa ai rabdare.Mi-e nu-mi pasa ce crezi tu.happy