| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Stie careva cum pot verifica contul la raiffaisen online?
Va rog daca stiti sa imi descrieti pas cu pas ce trebuie sa fac.

Raspunsul care ma ajuta cel mai mult va primi

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la Raiffeisen si faci o cerere in care specifici ID-ul ce-l vrei. Dupa circa 2-3 saptamani iti dau ei un card si un card reader. Intri pe Raiffeisen Online, scrii ID-ul si dai mai departe. O sa-ti ceara un cod. Bagi cardul in card reader, apesi pe autentificare si bagi codul pin ce l-ai primit cu cardul. O sa-ti genereze un cod care il introduci pe browser sub ID-ul tau. Dupa prima incercare o sa te inveti. E foarte usor. Intri in contul(conturile) tale si la portofoliu vezi cati bani ai si ce tranzactii ai facut. Ai si niste instructiuni in limba romana.

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Mai bine du-te la banca