| serbandascalu a întrebat:

Stie cineva cum sa rezolv problema de la fiver, de la crearea unui gig intitulata "Gig items info short title please use only letters, numbers or,+-& characters in the title" deoarece eu nu vad nici o problema in descrierea mea aceea fiind"High quality, 5 to 20 seconds long, includes advenced color changing and advenced transitions"

4 răspunsuri:
| Emm189 a răspuns:

Daca ceea ce ai postat mai sus este titlul pentru gig este mult prea lung. Incearca sa il scurtezi iar restul informatiilor le poti adauga in descriere sau atunci cand alegi pretul/preturile pachetelor oferite de tine.

| serbandascalu explică (pentru Emm189):

Da, multumesc am incercat sa il scurtez folosind numai un package "I will make an edit around 5-10 seconds long witch includes color changing" care are sub 100 caractere dar se pare ca inca nu merge.

| Emm189 a răspuns (pentru serbandascalu):

Poti incerca ceva de genul "I will create a color changing edit" este posibil sa mearga. Sper ca ai reusit intre timp.

| serbandascalu explică (pentru Emm189):

Da, multumesc!