| anonim_4396 a întrebat:

de ce cand vreau sa-mi fac cont pe scribd imi apare la create username(Sorry, only letters, numbers, and underscores are allowed)imi pun numele meu si asa apare.sugesti(numele meu e Elena cataraga)

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Îţi spune că pentru username sunt permise numai litere, numere si underline "_". Dacă tu ai pus "Elena cataraga", nu este permis pentru că apare un spaţiu liber. Încearcă Elenacataraga sau elena_cataraga sau orice altceva îţi vine în minte ca şi username, nu trebuie să fie neapărat numele tău real. A, şi ai grijă să nu mai fie folosit deja numele pe care îl vrei.

1 răspuns:
| Alex_Alexandra_1997 a răspuns:

Nu este voie sa pui spatiu pentru ca userna-mul adica site-ul ala nu permite asta.

FUNDA?