| Mihai9819 a întrebat:

Salutare TPU.
A auzit cineva de compania Safe Invest limited?
Daca da, ce puteti să-mi spuneti despre ea?

Multumesc!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este firma unor arabi din Dubai!
https://safeinvestlimited.com/

| Mihai9819 explică (pentru Violleta2022):

Mie mi-au spus ca sunt din Londra. Si ca nu au sediu in Romania. Mi se pare ca este scam.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai9819):

Intra pe linkul pus de mine si vezi ca sunt 2 arabi, in josul paginii, propietarii businessului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un nume foarte comun, fara sa dai contextul nu prea iti poate spune nimeni nimic despre ea

| Mihai9819 explică (pentru suntserios):

Este vorba despre niște persoane care m-au sunat în vederea cumpararii de acțiuni la Petrom și etc.
Iar acum nu mai pot scăpa de ei.
Nu știu cum pot să fac să scap.

| suntserios a răspuns (pentru Mihai9819):

Le dai un block la nr

| Mihai9819 explică (pentru suntserios):

Sună mereu după numere diferite

| mihai69 a răspuns:

Nu am auzit, dar deja denumirea îmi aprinde un bec roșu: nu există nicăieri investiții "safe". Orice investiție implică un grad de risc!

| ReddY25 a răspuns:

Nu cunosc