| Strongman a întrebat:

Salutare. Am windows 7 si nu pot sa intru in safe mod si nici in safe mode with network.Imi puteti da vreun sfat? Am mare nevoie.VA MULTUMESC SI DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windows-ul

| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Cum nu poti? Iti da erori, sau nu stii? Ca o metoda sa intrii ar fi sa deschizi pc-ul, apoi sa-l inchizi din priza. Cand se deschide din nou ar trebui sa te intrebe cum vrei sa pornesti windows-ul. Alta metoda ar fi asta: start>>scrii pe bara aia msconfig>>enter>>sectiunea boot>>bifeaza safe mode>> ok>> restart. Cand o sa se restarteaze o sa-ti intrii in safe mode. Ca sa nu mai intre dupa fa la fel ca mai sus doar ca debifeaza safe mode. Daca este vorba de erori, ai putea apela la utilitarul de pe dvd-ul cu windows-ul numit repair windows.