| Claudiu1009 a întrebat:

.. As dori sa știu după cât timp poți face un împrumut în Banca Anglia?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2-3 ani si contract permanent sau LTD - self employed cu vechimea similara, bani in contul bancar stransi sa vada

| Claudiu1009 explică (pentru mgtow):

După atâta timp... Deci practic după vreo 3 ani îmi acorda

| mgtow a răspuns (pentru Claudiu1009):

Sant ciudati astia, la cate tepe au primit de la toti negrii si alti romani au pus restrictii

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de tipul vizei legale cu care esti tu acolo si de contractul permanent de munca pe care il ai, ca ei sa accepte sa-ti dea acel credit.