| alli a întrebat:

As dori sa stiu daca este adevarat zvonul care tot circula si anume ca daca ai imprumut la o banca si devi somer, respectiva banca iti ofera posibilitatea de a mai amana ratele. Multumesc

5 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

E pe dracu, pe mine ma suna ăștia cu frecvență de câteva zile să mă întrebe când plătesc ratele, deși le-am spus că sunt în căutarea unui loc de muncă și plătesc penalizările la rata rămasă în urmă când voi lua salariul

| vilmaristul a răspuns:

Nu e zvon, e reclama la tv., sa zic banca comerciala?

| cristinela a răspuns:

BCR, face reclama da doar la un anumit tip de imprumut

| cristina_5268 a răspuns:

Doar BCR stiu ca te amana daca esti somer.Alte banci nu.

| baby_4263 a răspuns:

Alli, de asta eu nu am auzit...in schimb am citit ceva in ziar si mai tare... daca ramai somer, adica falit...adio si datoriibig grin. Oricum, pentru siguranta ta, mai bine intrebi direct la o banca.Bafta!