| p0pandr3 a întrebat:

Ce site imi recomandati pentru upload de facut bani? gen enterupload.com sau altele... vreau sa stiu daca stiti voi unul care se plateste mai bine pentru fiecare download?

Cea mai buna varianta primeste funda :X!

5 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Singurul site de genul asta pe care il stiu e http://adf.ly/, dar nu l-am incercat vreodata.

| ndc a răspuns (pentru ndc):

Ah, nu, imi pare rau, am inteles gresit intrebarea. adfly s-ar putea sa-ti fie foarte util, dar se pare ca nu e ce cauti.

| p0pandr3 explică (pentru ndc):

Ar fi ceva... dar nu e asa rentabil :pe! eu am gasit site-uri la care iti da 25$ la 1000 de descarcari dar nu de vizite... aici primesc doar 4 $ pentru 1000 de vizite straight face oricum mersiwinking

| p0pandr3 explică:

Ultimul e chiar ok... dar tu cum reusesti sa descarci de pe un link generat de tine? ca eu dau pe fiecare si degeaba... tot nu dispare pop up ul big grin

| p0pandr3 explică:

Pai daca eu nu pot... au incercat si altii si degeaba... cum treci tu de exemplu mai departe daca incarc eu un fisier de pop up ul ala?( ma refer la site u care plateste 0.60 eurocenti)