| ToffyNR1 a întrebat:

Cum pot sa primesc bani de la o anumita persoana in termen de 24-48 de ore, fara cont bancar? La Western Union trebuie cont?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar, daca banii se trimit in 24 de ore remitentul va fi obligat sa plateasca o taxa suplimentara pentru asta, 12 lei cred ca era. Specifica numele si prenumele tau, adresa, suma in lei/euro cum o trimite si numarul tau de telefon. El pune aceleasi date apoi banii se vor livra catre tine. Daca nu ai 14 ani nu poti ridica banii trebuie sa arati buletinul.

1 răspuns:
| Maioru a răspuns:

Prin Western Union primesti si trimiti bani oriunde in tara si in afara tarii fara cont bancar doar cu datele personale si obligatoriu varsta de 14 ani pentr ca este nevoie de carte de identitate pentru ridicarea banilor.