| AlexGtan a întrebat:

De curand vreau sa-mi fac un card online anumit visa, mastercard, pentru a cumpara un joc. Dar nu stiu care e varsta potrivita pentru a face asta. Eu am 14 ani, iar daca varsta minima este de 18, pot face card-ul pe numele parintilor si card-ul sa-mi fie acordat mie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica vrei sa faci un card bancar... nu unul online. Il poti face cand ai carte de identitate, bineinteles cu semnatura unui parinte inainte de 18 ani

| alexandru0995 a răspuns:

Normal faci un card pe numele parintilor ca ei au dreptul ca sunt adulti si il folosesti tu si poti face or ce cu el online ..bafta tot asa am facut si eu acum 5 an bafta