| Ciocoflencea a întrebat:

Salutare TPU, spre exemplu eu sunt platit pe skrill/paypal si apoi vreau sa mut banii pe card, eu primesc banii in $, am setat moneda de baza pe ambele $, si atasat contul de $ la conturile online, o sa primesc banii in $ pe card? o sa ii pot scoate de la bancomat in $? cand o sa ma uit la sold o sa imi apara $ in loc de lei?

1 răspuns:
| adibadea a răspuns:

Nu, cand te vei uita la sold iti va aparea suma in lei, si tot lei vei putea scoate si de la bancomat.