| MagikJonson a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa va intreb daca as cumparasa un PS4 sau un IPhone 5C, un PS4 in europa e 400 euro si in USA 400 $, si la Iphone c-am aceeasi dif de 25%, deci daca as cumpara de pe amazon sau best buy ar fi vreo problema? shipping-ul e free, deci nu are prezenta o problema nu?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nici o problema, doar ca trebuie' sa platesti tva si tot acolo ajungi. happy

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Oh, da, si ar mai fi o buba - amazon us nu iti va trimite nimic din sua, la fel ca si best buy. Mai bine iei si urmaresti reducerile de pe amazon.co.uk