| Alex2222939 a întrebat:

Salutare tuturor! Am împlinit 16 ani si m-am gandit serios să mă angajez pe perioada verii. Dar de cand cu această epidemie nu prea știu ce job aș putea sa gasesc. Adică prima data am spus că o sa caut sa ma angajez ca ospătar, dar acum nu prea se mai țin evenimente...Imi puteți da câteva idei?

Răspuns Câştigător
| ioan452 a răspuns:

Salut! La 16 ani poți sa te angajezi doar la restaurante și terase, McDonald’s, KFC și cam atât. Și eu lucram in fiecare vara la restaurante. Oricum eu zic ca tot o sa fie lume. Oamenii au bani. Bafta!

1 răspuns:
| Dana1999 a răspuns:

Nu te grăbi. Tu ai alte ocupații.