| schajuman1344 a întrebat:

Salutare tuturor.

Doresc sa deschid o fabrica langa Oradea - cod CAEN: 1107 >- Producţia de băuturi răcoritoare nealcoolice; producţia de ape minerale şi alte ape îmbuteliate cu fonduri europene prin PNDR 6.2. Afaceri Neagricole in Mediul Rural - care ofera o finantare de pana la 70.000 euro.

Intrebarea: As dori sa stiu daca as putea sa deschid aceasta fabrica cu doar 70.000 euro? De preferat sa raspunda cineva care a accesat aceasta linie de finantare pentru o fabrica (poate alta decat cea de bauturi nealcoolice).

Multumesc! Dau funda si vot.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De aici nu cred ca te poti documenta. Nu vad ca un patron sa stea pe TPU! Unii au pornit de la o sifonarie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste despre Cornel Tabacaru!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acești bani nu ajung nici pentru o măsea.

| dinaprilie a răspuns:

Nu iti poate spune nimeni de aici ce vrei sa auzi. Trebuie sa mergi la consultant fonduri, le dai "tema" si ei iti spun ce si cum poti si cat iti trebuie, etc.