| wowmentol2 a întrebat:

SALUTARE tuturor, vreau să încep o afacere in dropshipping. Pentru asta, am nevoie sa invat cum sta treaba. Intrebarea mea, este:
Recomandați cursul lui Andrei Valentin?
Mi-aș dori niște răspunsuri de la cei care l-au cumparat si serioase, pentru că totuși sunt niste bani si n-aș vrea sa ii arunc aiurea. Va mulțumesc! Rog seriozitate in răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| TheStrategist a răspuns:

Poți învăța despre dropshipping și de unul singur de pe YouTube, doar că nu e ușor. Dacă ai un mentor bun vei învăța mai ușor.