| Litv1209 a întrebat:

Vreau sa incep o afacere in dropshipping!
Ce fel de nise imi recomandati sa aleg, ce produse credeti ca se vand cel mai bine?
Multumesc mult de ajutor!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebarea e...ce te pricepi sa promovezi. Ca dropshipping nu merge asa de la sine.

| UserRo10 a răspuns:

Deja ai prima problema ca ne intrebi pe noi ce se vinde
In al doilea rand ai o mare problema ca te apuci asa tarziu. Nu mai renteaza decat daca le comanzi sa le ai fizic in depozit cu livrare in 24h.
Ai nevoie de o firma srl si un depozit. Dupa trebuie sa vanezi orice chilipir in China ce tine de "lifehack" sau ustensile ce usureaza munca sau suntt wow. Incarcatoare auto, cabluri, huse, adaptoare, ceasuri, bling bling si accesorii