| CristiV96 a întrebat:

Salutări, știți cumva, am cont la bt și vreo 2 asigurări de la Metropolitan life și o pensie, mi s-au spus că pot este o opțiune unde sa selectez sa nu-mi mai tragă banii automat când e data de plata. Știți cumva unde trebuie sa intru?

1 răspuns:
| Standt a răspuns:

Nu cred ca se poate ce vrei tu. Cum sa nu-ti vireze banii de pensie? Ca vei dori sa primesti o pensie. Poate sa fentezi asigurarile, dar si astea depinde unde sunt facute. Daca sunt pentru un credit, nici o sansa.
Daca cei de la Banca ti-au spus ca se poate, sa o rezolve ei.