| ContNmc7 a întrebat:

Salutări TPU! Am o intrebare, stiti un site sau o aplicatie,nu conteaza de care,in care sa comand orice chestie de la asiatici, cu e joom sau wish? Sa pot sa comand chestii si sa vina prin curier, sa nu platesc cu cardul. Aplicatia joom am avut-o, dar trebuie sa platesc cu cardul si asta nu imi place deloc..va rog sa ma ajutati, daca stiti un site ceva sa pot sa comand de la asiatici (ei au tot felul de chestii) ar fi fantastic! Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E 2020 si lumea inca se teme de plata cu cardul. Nu iti trimite nimeni colete de pe alt continent cu plata in ramburs, poti cauta linistita laughing

| ContNmc7 explică (pentru Wr3nch):

Nu conteaza asta, problema este ca nu stiu cum se completeaza, si in plus este mai ok dupa parearea mea

| Wr3nch a răspuns (pentru ContNmc7):

E usor de completathappy Alegi ce vrei, dai la plata, bagi datele necesare gen numele tau, adresa, si numarul si codul de securitate de pe card.Din pacate nu se trimite, ei nu merg pe incredere deoarece legile difera de la o tara la alta si pot sa fie complicatii.

| Wr3nch a răspuns:

Nici Amazon nu iti trimite cu plata in ramburs si ei sunt cel mai mare magazin online din lume (care nu e asiatic).