| Bgd_Diana_1999 a întrebat:

As dori si eu niste site-uri gen wish (cu preturi foarte scăzute) unde nu trebuie sa plătesc cu cardul,ci sa se facă plată cash la curier! As dori site-uri mixte( produse make-up, haine, etc.) sau fiecare in parte! mulțumesc in avans!????

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un site international nu va trimite ceva prin curier, cu plata ramburs. Este logic sa nu gasesti asa ceva, pentru ca nimeni nu risca sa te razgandesti si el sa plateasca zecid e dolari sau euro pe transport.
Iar wish, este site international!
Daca nu ai card bancar sau credit card ori cont de paypal sa poti platii online, este bien sa te axezi doar pe site-urile romenaesti, care accepta plata ramburs, la livrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surpriză: nu există.