| helpme25 a întrebat:

Saluutare, am asa o problema. Vreau sa deschid o companie in domeniul design grafic, ma ajuta cineva cum sa aleg denumirea corecta?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Salut :-)
Denumurea nu conteaza! Serviciile, calitatea, inovatia conteaza :-)
Deasemenea firmele au motto! Exemplu : "we create, we love, you need :-)"

Bafta!

3 răspunsuri:
| helpme25 explică:

Pai e vorba despre o companie specializata in web design si design ripografic, care va oferi clienților aceste servicii.
Brosuri, carti, cataloage, site, etc.

| enjoy23life a răspuns:

Wow me gusta. dai mai multe detalii? Poate ma gandesc si imi pun creativitatea la munca

| dummitrualex87 a răspuns:

Poti apela la o firma de branding. Iti pot recomanda www.armeanu.ro Bafta!