| Solimli a întrebat:

Se fac bani din afiliere online in Romania?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se fac, dar pentru asta trebuie sa ai deja niste canale seriose de comunicare prin care sa iti promovezi afilierea, adica un canal de Youtube cu subscriberi si views, un site sau un bloc cu trafic intens, un cont de social media cu interactiuni serioase samd.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Mihai0101 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 10. 000euro sa ai bagi in joc eu nu prea recomand multe sunt doar vraja si risti sa si pierzi bani.

| Solimli explică:

Cand spui ca trebuie sa bagi 10000 la ce te referi mai exact?
Si ce ROI ai la 10000?