| afrodita3333 a întrebat:

Se mai plasesc sau nu taxe vamale sau TVA la comenzile din afara Europei? Eu am comandat ceva de pe un site din China si nu am platit nimic in plus la posta vamala happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se platesca de la anumite sume in sus, parca 100$ era limita

1 răspuns:
| IonutCG90 a răspuns:

Hei Afrodita, subscriu ce spune Suntserios și-ți mai adaug faptul că unele firme au TVA inclus în preț altele nu, la fel și cu taxele vamalehappy Dar în general ține de norma de 100$ parcă.