| Anoninus102 a întrebat:

Merită deschis un coafor - (salon) + frizerie? (să fie ambele)

Ce metode de promovare exista pentru a promova o astfel de "afacere"?

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Uite la metrou am primit o carte de vizită care îmi oferea un tuns gratis
dar tocmai eram tus scurt iar oferta cu tunsul gratis expira in maxim 12 zile
asa ca ei dadeau cartile respective de vizita doar celor care erau deja tunsi scurt
asa ca oamenii rămâneau cu adresa respectivă in buzunar si stiau că există acea frizerie coafor
si când le crestea părul ei se duceau până acolo si descopereau că a fost doar o ofertă care a expirat
dar acum trebuie să plătescă

| klaus7 a răspuns:

Este aplicatia stailer iti faci cont pe a si aplici pentru a-ti promova afacerea bineinteles ca platesti un abonament sau comision ceva de genu
dar merita toti banii, pentru ca te umple de clienti, bafta!
link site stailer https://stailer.ro/