| RaresHS a întrebat:

Se merita sa te angajezi ca si distribuitor de ziaruri.
Ca raport munca/profit.
Cine stie poate raspunde.
Cel mai explicit raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| xpoisonxdartx a răspuns:

Nu te baga, nu merita o sa muncesti pe biscuiti. Pnm nu este greu dar nici nu faci mult. Sa zici mersi daca o sa fi platit macar 1000 de lei. Si ma indoiesc foarte serios ca o sa fi platit atat. Stiu pentru ca am un tovaras care munceste ca dis. de ziare si abia daca castiga destul cat sa zica ca poate trai.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Primesti maxim 50 de lei pe zi, cred ca nici atat.
Daca chiar ai timp de pierdut si n-ai ce altceva sa faci, alt job, e ok pentru 2-3 ore de alergatura. Mai faci si miscare.laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ziaruri? ce exprimare frumoasă, de unde le scoti domnu dan, ce cap are domnu danlaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Este munca de necalificat si nu necesita scoli inalte sa distribui ziare, ca atare, orice banut castigat prin munca cinstita, merita, ca-ti intra in buzunar!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ai vreun handicap, e munca specifica lor.

| Niklauss a răspuns:

Se merita ca un al doilea job sau daca nu ai ce face acasă happy dar in rest nu.