| BIOO a întrebat:

Se poate construi o retea imensa de distribuitori, lucrand doar cu 5 colaboratori seriosi? Va rog sa-mi raspundeti intr-un mod mai detaliat. Nu cu "DA" sau "NU". Va multumesc si astept sa dau o funda celui care raspunde explicit!

Răspuns Câştigător
| ioanionel a răspuns:

Cum ii gasesti pe aia seriosi? Nu subestima pe nimeni, seriozitatea se vede in timp, din 20, 30 sau mai multi o sa gasesti 5 seriosi. Mai depinde si de afacere daca piata e saturata nu te mai poti extinde, daca nu a auzit nimeni de ea, iar nu e bine deci sunt factori.

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

NORMAL că da cum ar fi şi aici: http://www.pcmadd.com/#a454abcc de exemplu!