| Reek54 a întrebat:

Se poate deschide un sexshop oriunde?
De cati bani ar fi nevoie pentru a deschide o asemenea afacere?

18 răspunsuri:
| Mooonsure a răspuns:

Pus pe fapte marete!

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns (pentru GoGo23g):

Tin sa te contrazic, in oras la mine, e unul la 20 de metri de o scoala generala.

Răspuns utilizator avertizat
| Reek54 explică (pentru Minks):

Ce oras?

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi langa o biserica sau langa o gradinita.

| Reek54 explică (pentru Mooonsure):

Momentan imi fac planuri, sper sa le si pun in aplicare.

| Mooonsure a răspuns (pentru Minks):

Civilizatia s-a dus dracu´! Si astia sunt dusi cu capul straight face

| Reek54 explică (pentru SymphonyOfDestruction):

Buna idee, cred ca ar fi plin de babe, copilasi, maicute.

| Minks a răspuns (pentru Reek54):

Pitesti.

| Minks a răspuns (pentru Mooonsure):

Nu cred ca are nici o legatura cu civilizatia. Nu sunt expuse in strada. E un magazin, ca oricare. Intra cine e interesat, magazinul arata ca orice alt magazin, nu se vede nimic in interior. Unde-ar fi problema?

| Mooonsure a răspuns (pentru Minks):

Pai este,hai sa punem o discoteca langa Biserica, care ar fi problema? Intra doar cei care vor sa se distreze, ce, noaptea nu este nimeni in Biserica! Ganditi si voi! happy Nu mi te-am adresat doar tie, tuturor!

| Reek54 explică (pentru Mooonsure):

TIpul cu biserica a facut doar o gluma, si eu i-am raspuns la gluma, daca nu intelegi glumele asta e altceva.

| Minks a răspuns (pentru Mooonsure):

Comparatia e deplasata, e o chestie care tine de principii. Pe mine nu ma deranjeaza avand in vedere ca totul e perfect legal. Se intampla lucruri mult mai grave decat asta. Si la faza cu gandirea. Prefer sa ma abtin, nu cred ca-ti poti da seama care e nivelul meu de gandire doar dupa niste randuri pe care le-ai citit pe un site. happy

| Reek54 explică (pentru Mooonsure):

Consider ca este foarte civilizat cum a spus si Minks, pentru ca este "inchis" nu vede nimeni ce este in interior si intra doar cine doreste.

| invisibleboy a răspuns:

Pfai ma amice, pai daca iti faci vin eu ca vanzator specialist si ce mai vrei tu iau salariu minim, si lucrez cu cea mai mare placere

| invisibleboy a răspuns (pentru Mooonsure):

Fato e foarte civilizat, ca nu e o taraba la colt de strada cu vebratoare e ceva civilizat, intelegi tu?
Ce tie nu iti plac dildourile?

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru Mooonsure):

Am glumit nu te stresa, langa biserica ar fi perfect : http://www.youtube.com/watch?v=YmS-JuVvVf4