| Winners10 a întrebat:

Buna Seara! As dori si eu sa va intreb daca stiti sa imi spuneti cu aproximatie cam de cati bani as avea nevoie pentru a imi deschide o afacere... eu as vrea o casa de pariuri... m-ar interesa suma de care ar trebui sa dispun pentru inceput pentru a deschide o casa de pariuri. Multumesc happy

5 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Depinde de facere. Dar, pentru o casa de pariuri, cred ca iti trebuie o suma uriasa. Gindeste-te numai la cit se pariaza si la cote. Daca unul cistiga de la inceput...

| Winners10 explică (pentru Nonameagain):

Stiu si partea asta... dar ma intereseaza o suma cu care as putea sa incep afacerea... ca pe urma se extinde

| Nonameagain a răspuns (pentru Winners10):

Nu stiu, nu pot sa-mi dau seama. Ar fi bine sa intrebi pe la institutiile care iti aproba afacerea.

| ionutz4u92 a răspuns:

Dupa parerea mea vorbim de sute de mii de euro pentru inceput. Autorizatii, sistemul informatic, locatie...

| paraschi123 a răspuns:

Www.scoobydesign.eu ofera servicii de web design si design. Pe langa asta ofera si servere de counter strike, 12-32 sloturi, (2-6 euro), server samp 20-700 sloturi (4-10 euro)
In curand si host metin2
Pentru comanda dati add: danyelcrazy@yahoo.com