| sodobar a întrebat:

Se poate face un credit de nevoi personale fara giranți si ipoteca? La banci gen bcr, banca transilvania?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles, atat timp cat esti angajat legal si ai un venit constanta poti obtine un credit de nevoi fara nicio alta conditie

| sierra1 a răspuns:

Așa zisul credit soar cu buletinul mai e promovatla unele bănci dar sumele nu sunt foarte mari. La CEC bank cred că găsești așa ceva, Incearcă.

| CodrutElian1990 a răspuns:

La BCR si CEC cred ca se poate cu asigurare pe viata.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Evita providentul,au dobanzi mari, se pot face astfel de credite, fara giranti, fara ipoteca, se numesc credite de consum.Studiaza ofertele de la mai multe banci si atentie la detalii, de regulaacelea fac o mare diferenta.Personal nu recomand asa ceva, sunt cam scumpe, dar daca nu ai incotro...

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Du-te la provident

| suntserios a răspuns (pentru Caba_Ciprian_2000):

Probabil cel mai.prost sfat pe care puteai sa il dai