| andrei2097 a întrebat:

Site asemanator Lockerz cu premii oricand. Destul de dragut realizat.

Dupa ce faci cont vei primi pe mail sondaje, la care va trebui sa raspunzi. In functie de lungimea chestionarului, primesti puncte.

De exemplu un Ipod este 3000 de puncte.
PS3- 9000 puncte
Casti - 300 puncte
Casti wireless- 550 puncte
Memory Card 4 gb - 400 puncte

Cateva dintre produsele pe care le puteti castiga. Punctele se fac usor, deci merita incercat. Daca v-am convins, lasati aici sau PM cu adresa de e-mail si primiti invitatie, ca deh, primesc si eu ceva acolo, normal.

Precizez ca am primit toate premiile pana acum

11 răspunsuri:
| Flinn a răspuns:

Margiki@yahoo.com trimite-mi si mie

| Lesu22 a răspuns:

Daca vrei un site gen lockrez se numeste kudosnetworck si a fost difuzat pe cnn sunt cadouri, telefoane, laptopuri si am un cont de vanzare cine vrea pm

| sshhh a răspuns:

Trimite-mi si mie o invitatie george_88tm@yahoo.com
mersi.

| madalinuthaLOVE a răspuns:

Poti sa imi trimiti si mie o invitatie plzz!:mada12sv@yahoo.com

| alexandru123456alexandru a răspuns:

Trimite-mi si mie o invitatie velicu. florian@yahoo.com mersi

| andrei2097 explică:

Invitatia a fost trimisa

| andrei2097 explică:

Invitatia a fost trimisa!

| Potec_Marius_1987 a răspuns:

Trimite-mi si mie te rog o invitatie la sandumihai123@gmail.com

| ccccc a răspuns:

Salut. As vrea si eu o invitatie daca se poate pe costin_cheliosu@yahoo.com.
Multumesc

| cristiv a răspuns:

Salut. Imi poti trimite si mie o invitatie la email victorash93@yahoo.com?

| Victor_Oltean_1992 a răspuns:

Trimite-mi te rog o invitatie si mie la mister. busta@yahoo.com. multumesc!