| eu1996 a întrebat:

Invitatie pe eupanels moca! castiga moca!
In calitate de membru, puteti afla despre lansarea unor produse si a unor servicii noi, exprimandu-va opinia de consumator si avand posibilitatea de a fi recompensat pentru participarea la diverse sondaje.

Ajutati companiile sa isi dezvolte produsele si serviciile!

Prin participarea la studii online de piata, EUPANELS garanteaza membrilor posibilitatea de a-si exprima opinia in legatura cu diverse produse si servicii oferite consumatorilor, ajutand in acelasi timp companiile sa isi dezvolte calitatea bunurilor si serviciilor propuse.

Pentru fiecare studiu completat primiti un numar de puncte in functie de lungimea chestionarului si de complexitatea acestuia. Cu ajutorul acestor puncte puteti achizitiona cele mai interesante produse din catalogul EUPANELS.

Prin fiecare participare la un studiu puteti castiga cele mai interesante premii si/sau sustine un scop caritabil.

Fiecare nou studiu va aduce puncte noi care va ajuta sa achizionati produsele dorite. Mai multe studii, mai multe puncte.
DAK VRETI INVITATIE LASATIMI ADRESA DE E-MAIL SAU TTRIMITETI UN E-MAIL LA pintilie_adrian29@yahoo.com

2 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

As vrea si eu o invitatie. ayssa_deea@yahoo.com
multumesc

| rosiescufita a răspuns:

Chiruadela@yahoo.com