| wolder a întrebat:

Site unde pot cauta locuri de munca?
In afara de ejobs

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand incearca prin AJOFM din judetul tau, apoi in ziarele locale si pe internet.
Te poti interesa si prin rude, cunostinte, prieteni, vecini care lucreaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bestjobs
hipo

| NicollHellen a răspuns:

Ești elev/ă și ai nevoie de bani?! Ești o tânără mămică și vrei să ajuți familia prin a aduce un venit suplimentar în casă?! Ești șomer sau ai ieșit la pensie, și îți dorești să fii cât mai activ în viața de zi cu zi?! Atunci intră pe http://ladys-business.blogspot.ro/p/oferta-ladys-si-margo-cosmetics.html și vei găsi ceea ce demult timp cauți!

| wolder explică (pentru NicollHellen):

Am incercat cu Avon sau Oriflame, dar m-am saturat de felul asta de metode de a castiga bani, de obicei nu sunt clienti.