| iulyan_9096 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca chiar se primesc bani de pe site-ul NeoBux?

7 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Poate acest site te va ajuta mai mult: http://www.bani-net-azi.ro/

| petrica1111 a răspuns:

Nu. Incearca pe site-ul pe care ti-l trimit pe privat.

| iulyan_9096 explică:

Meligongo id tau nu este valid da-mi alt id bun.

| Alex22blue a răspuns:

Site-urile astea sunt 95% tepe curate.
Cu bux-ul e asa:
Bagi 10 dolari...scoti 10 dolari...
bagi 100 scoti 99...

in foarte putine cazuri scoti 10% din ce bagi.
Iar cei mai multi se imbata cu apa rece incercand sa fac profit, dar buxul e conceput in asemenea fel sa scoti 20 de dolari intr-un an..asta fara sa bagi tu bani.
Sau sa investesti timp si bani si sa scoti foarte putin.
E un fel de MLM virtual si cei care au de castigat aici sunt cei din varful piramidei, parerea mea sincera + experienta proprie e ca buxul nu merita sa iti consumi timpul cu el.

| RightPower a răspuns:

Da se primesc.Trebuie sa contactezi adminu.Intra la tine in email si de unde ti-ai primit inregistrarea vezi acolo adresa adminului.El iti va spune ce sa faci.Bafta.Crede-ma este foarte simplu

| ivann a răspuns:

Citeste aici http://metodesimple.blogspot.com/ poate gasesti ceva util

| meligongo a răspuns:

Dap chiar plateste da-mi add la samc _dan